Gra Miejska "Urban Trip"
Zarpaszamy na wyścig po Warszawie

URBAN TRIP to pierwsza gra miejska dla fanów jazdy na desce z użyciem aplikacji mobilnej! Za plansze posłuży nam śródmiejska przestrzeń, gdzie na trasie zwiedzicie wiele kultowych i historycznych miejsc w Warszawie. Na zwycięzców czekają bony pieniężne do wykorzystania w sklepie Deskshop.pl oraz cała masa fantów do zgarnięcia dla każdego uczestnika wydarzenia.

Widzimy się w najbliższą sobotę 24.10.2015r. o godzinie 11:00 przy al. Jerozolimskich 107 pod officyna art & design.

Gra polega na odnalezieniu oraz uwiecznieniu zdjęciem wszystkich członków grupy na tle każdego z wyznaczonych 15 punktów na mapie. Każdy punkt wyświetla się kolejno, tuż po zarejestrowaniu obecności przez grupę we wskazanym miejscu w aplikacji. Wygrywa grupa, która przejedzie trasę w jak najszybszym czasie i uzbiera największą ilość punktów więc deski pod nogę i jazda!

Uczestnicy zostaną podzieleni na 3-4 osobowe grupy - grupy mogą zgłaszać się same w pełnym składzie lub zostaną rozlosowane z przybyłych na wydarzenie osób. Każda grupa wyznacza przewodnika, który za pomocą wgranej na smartfon aplikacji będzie koordynował przebieg trasy i rejestrował wspólnym zdjęciem swoją grupę w każdym punkcie. Przewodnik musi posiadać smartfon lub tablet wyposażony w system operacyjny iOS lub android i dostęp do internetu.

Udział w grze może wziąć każda osoba, posiadająca środek transportu w postaci deskorolki, fishki, longboardu lub każdej innej deski na której będziecie w stanie pokonać trasę. Osoby niepełnoletnie muszą przynieść zgodę rodziców.

Aplikacja do gry będzie dostępna do pobrania w dniu wydarzenia.

Każda osoba biorąca udział w wydarzeniu akceptuje warunki regulaminu.

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/849086415206274/849108805204035/

wróć do newsów
money can't buy happiness but it can buy fishskateboard
and that's almost the same!