KONKURS
Zachęcamy Was do wzięcia udziału w zabawie polegającej na przekazaniu idei „Fishowej Kolorowej Rewolucji” czyli Fishki łączą ludzi.

Tworząc markę Fishskateboards chcieliśmy dać wszystkim , niezależnie od płci, wieku, stanu cywilnego, koloru skóry, przekonań religijnych i politycznych coś co pozwoli tym wszystkim ludziom zjednoczyć się w dobrej zabawie. Chcieliśmy aby Fishki przełamały podziały i każdemu dały odrobinę radości i powód do wyjścia z domu. Ich niesamowita kolorystyka i fakt, że nie ma osoby, która nie obejrzy się za człowiekiem na Fishce powoduje , że to co zaplanowaliśmy w 100% się udało.
Piszecie do Nas, że dzięki Fishce poznajecie nowych ludzi, spotykacie się z nimi i świetnie się bawicie, że Fishka pomogła przełamać Wam nieśmiałość i dzięki niej życie stało się kolorowe i wesołe. Dostajemy informacje , że na Fishkach jeżdżą zarówno dorośli jak i dzieci. Widujemy rodziców z dziećmi i riderów wymiatających na rampie. Mamy w śród naszych znajomych Fishmaniaków, skatów, metali, hipsterów, dresiarzy i hip-hopowców. Liczyliśmy na to, że pozytywne emocje zawarte w tych niepozornych deseczkach wyleją się na ulice. Dzięki Wam tak się dzieje i „Fishowa Kolorowa Rewolucja” rozlewa się już nie tylko po Polsce ale jest już obecna w innych krajach.

Ponieważ przygotowaliśmy dla Was kolejną III edycję Fishek 2014 chcemy zachęcić Was do wzięcia udziału w zabawie polegającej na przekazaniu w dowolnej formie, graficznej, fotograficznej, filmowej lub każdej innej, idei „Fishowej Kolorowej Rewolucji” czyli Fishki łączą ludzi. Liczymy na Waszą kreatywność i sami jesteśmy bardzo ciekawi jak to przedstawicie

1. Termin przesyłania prac 31 maja 2014r
2. Prace prosimy przesyłać na maila fish@fishskateboards.com z dopiskiem „ Konkurs”
a. Można zgłaszać dowolną liczbę prac
b. Wysyłając prace wyrażacie zgodę na jej wykorzystanie przez organizatora konkursu w dowolnych mediach i formach.
c. Zgadzacie się na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora dla celów organizacji konkursu.

Najlepsze prace nagrodzimy: 3 Fishki 2014, 3 Czapki Fishskateboards, 3 Tshirty Fishskateboards.

W sumie nagrodzonych zostanie 9 prac.

Join Us

wróć do newsów
money can't buy happiness but it can buy fishskateboard
and that's almost the same!