Od teraz nasza oferta poszerzyła się o części zamienne do deskorolek klasycznych, Fishek, cruiserów i longboardów oraz narzędzia niezbędne wśród deskorolkowców. 

Kółka Fishskateboards - dostępne online oraz w naszym sklepie w Warszawie

W naszej ofercie znajdziesz kółka średniej twardości, idealne do poruszania się po chodnikach. Kółka 52 mm/100 A są przeznaczone do deskorolki klasycznej. Kółka 59mm/78A są idealne do deskorolek Fishka oraz małych cruiserów. Niektórzy wykorzystują je również jako kółka zamienne przy deskorolce klasycznej. Zwiększają one komfort w pokonywaniu miejskich nierówności na chodnikach. W naszej ofercie znajdziesz także duże kółka longboardowe 70mm/78A. Dla naszych małych klientów przygotowaliśmy również kółka świecące. Wszystkie kółka znajdziecie w tej kategorii. Kółka można zakupić również w naszym sklepie w Warszawie.

Łożyska do deskorolki

Łożyska są częścią deskorolki, która eksploatuje się najszybciej, dlatego aby zwiększyć komfort jazdy należy je wymieniać co 1-2 sezony. W ofercie Fishskateboards znajdziesz wysokiej jakości łożyska ABEC11 - dostępne online lub w naszym sklepie w Warszawie. 

Skatetool

SKatetool to niezbędne i uniwersalne narzędzie służące do wymiany kółek, regulacji kingpina, czy wkręcania montażówek. Dzięki poręcznym, kieszonkowym rozmiarom można zawsze mieć go ze sobą podczas jazdy na deskorolce. Skatetool jest dostępny w 4 kolorach online lub w naszym sklepie w Warszawie.

Trucki

Trucki Fishskateboards to świetna jakość w bardzo dobrej cenie. W tej chwili oferujemy trucki do deskorolki klasycznej, longboardów oraz cruiserów.