Jazda na deskorolce pobudza wszystkie partie mięśniowe oraz ćwiczy balans i równowagę. Deskorolka staje się również coraz bardziej popularnym środkiem transportu miejskiego. Co jeżeli dopiero zaczynasz jazdę na deskorolce? Jaki model deskorolki wybrać na początek? 

Dla początkujących riderów proponujemy wybór modelu cruiser 26". Ta deskorolka jest idealna do nauki jazdy! Dlaczego? Po pierwsze, posiada niski profil (tj. odległość podstawy blatu od ziemi), co przekłada się na większą stabilność deski i zwiększone poczucie bezpieczeństwa. Drugim argumentem są małe kółka o średniej miękkości - kółka do deskorolki 59 mm doskonale poradzą sobie z miejskimi nierównościami na chodnikach, ale dzięki swojej mniejszej średnicy nie sprawią, że deska rozpędzi się do niebezpiecznej prędkości. Dodatkowo, cruiser 26" mimo, iż jest wykonany z solidnego drewna, to dzięki swoim małym rozmiarom będzie łatwy do noszenia po mieście. 

Pamiętaj, że jeżeli jesteś z Warszawy, to możesz wpaść do naszego sklepu w Warszawie i przetestować każdą z naszych deskorolek osobiście. 

Wszystkie cruisery 26" znajdziesz TUTAJ.