Chcielibyśmy zapoznać Was z naszym najmłodszym dzieckiem. Do rodziny FISH dołączyła wyjątkowa deskorolka FISH SURF&SKATE w dwóch printach COCO i SURF.

Co to jest deskorolka FISH SURF&SKATE? Taki typ deskorolki został zaprojektowany z myślą o surferach, którzy szukali sposobu na trening w miejskich warunkach. Chodziło o to, aby uzyskać na deskorolce efekt podobny jak na klasycznej desce surfingowej. Deskorolka FISH SURF&SKATE pozwala uzyskać prędkość i dynamikę jazdy dzięki odpowiedniemu balansowi ciała. Taki efekt uzyskujemy dzięki specjalnie zaprojektowanym truckom, gdzie przedni i tylny truck różnią się od siebie. Przedni truck jest motorem napędowym dzięki szerokiemu zakresowi poruszania w płaszczyźnie co umożliwia szybkie skręty. Tylny truck zapewnia stabilność desce. Taki duet to istny dynamit. Jazda na takiej desce nazywane jest często asphaltsurfers.

Na desce FISH SURF&SKATE możemy jeździć zarówno na płaskiej nawierzchni, jak również na specjalnie skonstruowanych sztucznych falach. Jest kilka takich miejsc. W Jastarni na kempingu MoloSurf, w Kuźnicy przy szkole i największa w Polsce przy WOLA PARK w Warszawie. Ta ostatnia będzie czynna cały rok. Sport ten ewidentnie przeżywa swój rozkwit i jest nadzieja, że dedykowanych miejsc do jazdy na sztucznej fali będzie powstawało coraz więcej.