Drop Kick Longboard 106,5 cm HB Boards Drop Kick Longboard 106,5 cm HB Boards Drop Kick Longboard 106,5 cm HB Boards Drop Kick Longboard 106,5 cm HB Boards Drop Kick Longboard 106,5 cm HB Boards Drop Kick Longboard 106,5 cm HB Boards
Drop Kick Longboard 106,5 cm HB Boards

Drop Kick Longboard 106,5 cm HB Boards

569,00 PLN

Informacje o produkcie

Wysyłka w
24h
?
Dostawa
GRATIS
?
14 dni
na zwrot towaru
?

Longboard HB Longboards Drop Kick to prawie 107 cm blatu z klonu kanadyjskiego o szerokości 22 cm. Jego smukły kształt oraz wykończenie z drewna z orzecha włoskiego z delikatną specyfikacją po środku blatu przykuwa uwagę swoim organicznym wyglądem, utrzymując świetne właściwości jezdne.

Stworzony z najlepszych materiałów obniżany blat pozwoli Ci czuć się stabilnie podczas cruisingu, śmigając po mieście czy okolicy ze znajomymi, a jeśli najdzie Cię ochota aby spróbować na longboardzie czegoś więcej, podgięte kicktaile pozwolą Ci podbić deskę do góry, aby pokonać przeszkodę czy poćwiczyć tricki freestyle’owe.

Standardowy zestaw HB Drop Kick montowany jest na trakach reverse king-pin oraz kołach Meditate o średnicy 70 mm oraz twardości 78a. Koła pozwolą Ci zebrać nierówności nawierzchni, a wysokiej klasy poliuretan, z którego są wykonane i nieco starta fabrycznie powierzchnia kół z zaokrągloną krawędzią pozwolą Ci poćwiczyć podstawowe slajdy nawet bez dużej prędkości.

Jeśli szukasz longa, na którym oprócz przyjemnego cruisingu będziesz mógł zasmakować lekkich zjazdów, slajdów i podstawowych tricków longboardowych, zachowując przy tym atrakcyjny wygląd, HB Drop Kick będzie idealny dla Ciebie! Świetna decha na miasto z wyraźnym zacięciem freestyle’owym pozwoli Ci wspiąć się w longboardingu na wyższy level.

 

Specyfikacja:
- przeznaczenie: cruising, freestyle
- konstrukcja: 8 warstw klonu kanadyjskiego
- wykończenie: orzech włoski
- kształt: twin-tip (symetryczny kształt)
- montaż traków: Drop-thru
- koła: Meditate (średnica 70mm, twardość 78a), predrifted
- traki: HB Reverse King-Pin 180 mm
- łożyska: Abec 9
- długość: 106,5 cm
- szerokość: 21,6 cm
- wheelbase: 77,5 cm

Jakie są zasady reklamacji?
Wszystkie towary dostępne w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta. Jeżeli zdarzy się, że po otrzymaniu przesyłki wykryte zostaną jakieś wady towaru należy skontaktować się z nami mailowo shop@fishskateboards.com lub telefonicznie. Należy także wypełnić formularz reklamacyjny (pobierz formularz).

Towar dotarł uszkodzony. Co dalej?
Jeżeli zdarzy się, że zamawiany towar zostanie uszkodzony w transporcie prosimy wezwać kuriera doręczającego przesyłkę w celu spisania protokołu uszkodzenia oraz poinformować nas o zaistniałej sytuacji. W miarę możliwości prosimy też o przesłanie zeskanowanego protokołu szkody na nasz adres e-mail fish@fishskateboards.com. Ułatwi to nam i przyśpieszy procedurę reklamacyjną. 
Zgłoszenia dotyczące zniszczenia przedmiotów w trakcie transportu, bez uprzedniego spisania protokołu uszkodzenia z przewoźnikiem nie będą przez nas uznawane.

Mój towar jest wadliwy. Co dalej?
Wszystkie towary dostępne w naszej ofercie są objęte 2 letnią gwarancją. Jeżeli zostanie zauważona wada towaru prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, aby ustalić preferowaną datę odbioru uszkodzonego towaru.

Czy mogę zwrócić towar który mi się nie podoba?
Tak, dajemy Ci możliwość zwrotu zamówionego, lecz nie używanego towaru w terminie 14 dni od momentu dostarczenia. Należy go jednak przesłać Pocztą Polską lub Kurierem, w powyższym terminie na własny koszt, wraz z informacją czego oczekuje się w zamian (gotówka, inny towar). Wymagane jest dołączenie wydrukowanego i podpisanego formularza (DO POBRANIA TUTAJ) z opisem przyczyny zwrotu . W przypadku zwrotu gotówki, pieniądze zostaną przesłane za pomocą przekazu pocztowego, bądź wpłacone na podane konto w ciągu 7 dni od momentu otrzymania przez nas zwróconego towaru. 

Czy mogę wymienić towar na inny?
Jak najbardziej. Dopuszczamy możliwość wymiany towarów w przypadku, gdy zamówiony rozmiar nie odpowiada potrzebom. Trzeba go wtedy odesłać towar na własny koszt Pocztą Polską lub Kurierem. Odesłany towar zostanie wymieniony na każdy inny zamówiony przez stronę, wybrany wedle uznania spośród dostępnych w naszym sklepie. Dodatkowo w notatce do zamówienia należy uwzględnić iż jest to "towar na wymianę".

Uwaga!
Przy wymianie towarów koszt przesyłki liczony jest jak przy zamówieniach na kwotę poniżej 100 zł.

Wysyłka w 24h

Zamówienia złożone oraz opłacone do godziny 12:00 są wysyłane tego samego dnia (dotyczy dni roboczych) oraz dostarczane przez firmę kurierską DHL w następny dzień roboczy. W przypadku zamówień złożonych po godzinie 12:00, wysyłka następuje w kolejny dzień roboczy.

Dostawa GRATIS

Darmowa dostawa obowiązuje przy zamówieniach o wartości powyżej 100 zł na terenie Polski. Koszt dostawy zamówień o wartości nieprzekraczającej 100 zł wynosi 10 zł na terenie Polski. W przypadku wybrania płatności za pobraniem naliczany jest dodatkowy koszt w wysokości 5 zł.

Wysyłki zagraniczne

FishDryPack realizuje wysyłki zagraniczne. Cena dostawy do państw europejskich wynosi 50 zł. W przypadku krajów spoza Unii Europejskiej koszt dostawy jest wyceniany indywidualnie w oparciu o lokalizację miejsca docelowego przesyłki oraz gabarytów zamówionych produktów. W celu wyceny wysyłki zagranicznej prosimy o kontakt mailowy: shop@fishdrypack.com

Dostępne metody płatności:      

- PayU
- pobranie (dodatkowy koszt 5 zł)
- PayPal
- przelew tradycyjny

Dane do przelewu krajowego:

Fishskateboards Sp. z o. o

Al.Jerozolimskie 107

02-011 Warszawa

mBank

58 1140 2004 0000 3802 7686 7967

 

Dane do przelewu zagranicznego:

Fishskateboards Sp. z o. o

Al.Jerozolimskie 107

02-011 Warszawa

mBank

PL58 1140 2004 0000 3802 7686 7967

BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK

Opinie

Napisz opinię

Drop Kick Longboard 106,5 cm HB Boards

Drop Kick Longboard 106,5 cm HB Boards