Fishka® jest tylko jedna. Rozpoznacie ją z łatwością po oryginalnym logo umieszczonym na truckach, łożyskach, kółkach i blacie, a co najważniejsze, po Waszej 100% satysfakcji z jazdy. O wysokiej jakości deskorolek plastikowych marki Fish najlepiej świadczy to, że z łatwością możecie spotkać je na ulicach miast. Młodzież chętnie jeździ na fiszkach, ponieważ są nie tylko poręczne i lekkie, ale równocześnie pozwalają na szybkie przemieszczanie się po zatłoczonym mieście. Fish Skateboards® to pierwsza w Europie firma, która w 2011 wznowiła produkcję kultowych winylowych deskorolek z lat 80’ i nadała im wdzięczną nazwę Fishka®. Kilka lat później młodzi ludzie zwariowali na ich punkcie. Od tego momentu plastikowe deskorolki stały się przedmiotem pożądania, a na polskich ulicach zapanowała prawdziwa Fishomania, która trwa nieprzerwanie do dziś. Nie ma co się temu dziwi, gdyż sprzęt Fishka® jest naprawdę świetny. Fiszki z naszej oferty to przede wszystkim wygoda jazdy. Deskorolki typu fiszki to niesamowita frajda i maksymalna przyjemność z przemieszczania się nawet po najbardziej wymagającej miejskiej przestrzeni. Nasze deskorolki prowadzą się znakomicie, co sprawia, że to idealny sprzęt zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych skaterów.

fishka1.jpg

Oryginalne fiszki, czyli świetne fishboardy w atrakcyjnej cenie

Fishboard®, czyli oryginalna Fishka®, jest odmianą typowej, klasycznej deskorolki. Tym co wyróżnia ją na tle innych desek są miękkie kółka oraz odpowiednio wyprofilowany deck, dzięki którym deskorolka idealnie nadaje się do jazdy po chodnikach, skwerkach, placach i innych miejskich przestrzeniach. Choć na fiszce nie wykonamy wprawdzie skomplikowanych tricków, to jednak pomoże nam ona łatwo dotrzeć do szkoły, pracy, czy miejsce spotkania z przyjaciółmi. Jej podstawową zaletą jest bowiem możliwość sprawnej oraz szybkiej jazdy. Deskorolki Fishka® posiadają standardowo 56 centymetrów długości, dzięki czemu są bardzo zwrotne. Duże i miękkie kółka, pozwalają im nieźle radzić sobie z wybojami, czy różnymi nierównościami podłoża. Należy pamiętać, że oryginalne fiszki najczęściej posiadają blat wykonany w całości z plastiku lub też ze specjalnych tworzyw sztucznych. To właśnie dzięki temu są one bardzo lekkie oraz równocześnie niezmiernie poręczne. Tym co jeszcze odróżnia fiszki od innych deskorolek, to fakt, że nie posiadają one tzw. „gripu”, czyli papieru ściernego ułatwiającego utrzymanie się na desce. Grip został zastąpiony specjalnie przystosowanym bieżnikiem, zapobiegającym ślizganiu się stopy po decku. Dodatkowo deska Fishboard® dzięki swoim niewielkim rozmiarom z łatwością zmieści się do plecaka czy torby sportowej. Co ważne oryginalne deskorolki Fishka® dostępne są w niezmiernie atrakcyjnych cenach. Za stosunkowo niewielkie pieniądze oferujemy wygodny w użyciu, sprzęt najwyższej jakości.

Fiszki deskorolki doskonałe dla każdego

Jeśli marzy Ci się więc fiszka, to koniecznie odwiedź jeden z naszych sklepów z deskorolkami. Jesteśmy przekonani, iż znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą desek fiszek. Wybór deskorolki fiszki to gwarancja najwyższej jakości, bezpieczeństwa i solidności, a także wygody i komfortu, które przewyższają Twoje najśmielsze oczekiwania. W przypadku pytań prosimy o kontakt. Służymy dobrą radą, fachowym wsparciem i profesjonalnym doradztwem w zakresie desek fiszek i każdego innego rodzaju.