Fish Skateboards® – producent deskorolek plastikowych i drewnianych

height="361"

Cześć, mam na imię Tomek. Moja przygoda z plastikowymi deskorolkami zaczęła się w latach 80tych. Szare ulice, szara rzeczywistość, nuda... i kolorowe plastikowe deski, które odcinały się od otoczenia i były obiektem powszechnego pożądania. Taki must have tamtych lat. Nikt wtedy nie myślał o desce zrobionej ze sklejki, bambusa czy z i innych mutacji drewna. Cały świat śmigał na plastikach. W Polsce istniało kilku producentów tych deskorolek, ale docierały też do nas unikalne, kolorowe i wytrzymałe egzemplarze z tzw. Zachodu. Cofając się pamięcią do tamtych lat, nie przypominam sobie dzieciaka, który nie miał plastikowej, kolorowej deski Roller, Mercedes, Polsport. To było coś!


Po trzydziestu latach postanowiliśmy reaktywować mode na deskorolkę i wprowadziliśmy na polski rynek deskorolkę Fishka® i zapoczątkowaliśmy deskorolkową rewolucję. Wskrzesiliśmy ponownie modę na popularne w latach 80’, poręczne deskorolki z tworzyw sztucznych. Teraz nasze małe, kolorowe cruisery królują na polskich ulicach, a młodzi ludzie zamiast siedzieć na fejsie, wolą spotykać się z przyjaciółmi i przemierzać miasto na naszych deskorolkach. Wraz ze wzrostem zainteresowania naszymi produktami zaczęliśmy wprowadzać na rynek nowe serie fiszek. Wśród nich znalazły się między innymi fosforyzujące w ciemnościach deskorolki Fishka® Glow, ozdobione zwariowanymi nadrukami Fishka® Print, czy pomalowanymi przez polskich artystów Fishka® Art. Z czasem rozszerzyliśmy naszą ofertę o deskorolki drewniane, wprowadzając do sprzedaży drewniane fiszki Wood Fishka® oraz klasyczne longboardy i cruisery. W 2018 roku wypuściliśmy na rynek klasyczną drewnianą deskorolkę oraz absolutnie wyjątkową deskorolką Surf&Skate dla osób, które chcą poczuć się jak na prawdziwej desce surfingowej. W przyszłości planujemy również wprowadzanie produktów przeznaczonych dla osób realizujących się w innych sportach.

Pragniemy by nasze produkty stały się motywacją do wspólnego, aktywnego spędzania czasu w gronie przyjaciół, czy rodziny oraz były ciekawą alternatywą dla relaksu przed komputerem i życiem w świecie social media. Wszystko co robimy, robimy z myślą o Was, naszych wiernych fanach, dlatego liczymy na wasze sugestie i pomoc w rozwoju i tworzeniu nowych produktów.

Join Us!

FishSkateboards Team