Longboardy od Fish Skateboards® to drewniane deskorolki przeznaczone pierwotnie do jazdy sportowej, idealnie sprawdzające się przy wszelkiego typu zjazdach, czy slalomach. Jazda na longboardzie tak naprawdę nie wymaga zakładania stroju sportowego. Często można spotkać młodych mężczyzn w garniturach jadących na takiej deskorolce do pracy. Coraz częściej longboardy wykorzystywane są także do rekreacyjnej jazdy miejskiej. Niezależnie od sposobu użytkowania, te drewniane deskorolki zapewniają wysoki komfort jazdy. Szeroki i długi deck zapewnia stabilność jazdy, a duże i miękkie kółka pozwalają przemieszczać się nawet po dużych nierównościach. Warto więc rozważyć longboard jako codzienny środek transportu, gdyż jazda na nim pozwala często szybciej dotrzeć na miejsce, niż za pomocą tradycyjnej komunikacji miejskiej.

Fish Skateboards® – wysokiej jakości longboardy

Longboardy marki Fish Skateboards® to deskorolki o najwyższej jakości wykonania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór longboardów, cruiserów oraz klasyczne deskorolki plastikoweW tej kategorii naszego sklepu przedstawiamy wysokiej jakości longboardy. Oferujemy bogaty przekrój różnych rodzajów longboardów, w wielu kształtach, wzorach, wykończeniach i wariantach kolorystycznych. Do dyspozycji zainteresowanych skaterów oddajemy m.in. longboardy pintail, czyli klasyczne, kierunkowe deski inspirowane surfingiem. Longboard pintail wyróżnia się charakterystycznym kształtem łezki i będzie doskonałym wyborem do szlifowania podstawowych umiejętności. 

Zanim zdecydujemy się jednak na zakup konkretnego modelu deskorolki, warto wcześniej rozeznać się w ich budowie i przeznaczeniu konkretnych modeli, by wybrać najlepszą deskorolkę dla siebie. Pamiętajmy, że im dłuższa jest deska, tym większą prędkość może ona rozwinąć. Dlatego jeśli zależy nam na pokonywaniu długich dystansów longboard będzie dobrym wyborem. Jeśli zależy nam na zwrotności, krótsze criusery, czy fiszki będą lepszym rozwiązaniem. Innym istotnym elementem deskorolki jest tak zwany „flex”, czyli miękkość deski. Należy ją dostosować przede wszystkim do naszej wagi. Longboardy posiadają także różne kształty, które należy dobrać do własnych preferencji. Ważne, aby nam się podobała nasza deskorolka i koniecznie musimy się na niej komfortowo czuć.

Stylowe i solidne longboards w ofercie naszego sklepu

Zachęcamy do bliższego zapoznania się więc z naszą ofertą i odwiedzenia naszych sklepów. Jesteśmy przekonani, iż każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wybór naszych longboardów to gwarancja wysokich walorów użytkowych i niebanalnego designu. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.