Klasyczna deskorolka to najnowszy produkt FishSkateboards. Często zadawano nam pytanie o klasyczne deskorolki. Na początku nie myśleliśmy o ich produkcji, ale z czasem zapytań było coraz więcej. Pochodziły one głównie od naszych klientów, którzy zaczynali swoją przygodę z deskorolką od FISHKI, ale z czasem ich umiejętności na tyle się zwiększyły, że postanowili spróbować swoich sił z klasyczną deskorolką. Postanowiliśmy stworzyć deskorolkę klasyczną opartą na najlepszych praktykach. Postanowiliśmy skonsultować się, ze środowiskiem Skate. Na wstępie zastrzegliśmy, że nie chcemy produkować deskorolki dla zawodowców. Chcieliśmy stworzyć uniwersalny model dla początkujących, jak również dla tych średnio-zaawansowanych riderów. Zasugerowano nam, że deska taka nie powinna być większa niż 8”. Nasz blat posiada właśnie taką długość. Wykonany jest z 7 warstw klonu, sprawdzonych i przetestowanych już przez dwa sezony trucków oraz łożysk, a także kółek produkowanych specjalnie dla nas. Dopełnieniem całości są cztery printy (grafiki) na deskorolkach. Grafiki zostały specjalnie zaprojektowane dla nas przez polinezyjskiego artystę tworzącego grafiki na deskorolkach. Poznaliśmy go zupełnie przez przypadek i poprosiliśmy o stworzenie czterech spójnych printów. Tak powstały: Robot, T-Rex, Dragon i Astronauta.

Nasze deskorolki zaprojektowaliśmy z myślą o dzieciach i młodzieży, chłopcach i dziewczynach. Nie spodziewaliśmy się, że po deskorolki będą też przychodzić starsi miłośnicy jazdy na desce.

Okazało się, że bardzo wiele osób szuka kompletnych deskorolek, na których można od razu przystąpić do jazdy, bez konieczności jej montażu.

Jeżeli szukacie klasycznej deskorolki o oryginalnym designie i super jakości to koniecznie zobaczcie deskorolki FishSkateboards.